Sveiki atvykę!

„Pasak vienos senos legendos, buvo laikai, kai žmonės galėjo žinoti tiek, kiek žino dievai. Tačiau jie dažnai nesinaudodavo ta išmintimi. Vieną dieną dievams nusibodo taip lengvai teikti žmonėms dovaną, kuria jie nenori naudotis ir nusprendė taip paslėpti tą vertingąją išmintį, kad ją galėtų surasti tik atkakliausiai ieškantys. Dievai manė, kad jei žmonės, norėdami surasti tą išmintį, turės smarkiai padirbėti, tada ją naudos daug rūpestingiau. Vienas iš dievų pasiūlė užkasti ją giliai į žemę. Kiti nesutiko – per daug bus žmonių, galinčių nesunkiai atkasti ją. „Paskandinkime ją giliai vandenyne“, - pasiūlė trečias, tačiau ir jo mintis buvo atmesta. Dievai žinojo, kad ilgainiui žmonės išmoks giliai nardyti, ir tada lengvai ją pasiims iš ten. Dar vienas dievas pasiūlė paslėpti ją aukštai kalnuose, bet visi greit priėjo prie išvados, kad žmonės įkops ir į kalnus. Pagaliau vienas iš pačių išmintingiausių dievų pasiūlė: “Paslėpkime ją giliai pačių žmonių viduje. Jiems niekada neateis į galvą jos ten ieškoti“. Taip ir padarė. Ta išmintis ir slypi ten iki šiol."

Sprendimus priimame kasdien, visi - maži ir dideli: ką man šiandien valgyti pietų, apsirengti, kokio žaislo, daikto man reikia, kokią specialybę, darbą, sutuoktinį pasirinkti ir t.t. 
Ar lengvai priimate sprendimus? O gal dvejojate, trypčiojate, galvojate, kas galėtų Jums patarti, kaip pasirinkti teisingai ir vėliau nesigailėti.

Kas žino tiesą? Tėvai, draugai, valstybė, mokytojai? Kas geriausiai, išmintingiausiai gali mums patarti?  

Ar žinote, kad VISI atsakymai, slypi mumyse! Problema, kad dažniausiai mūsų išmintis pasirodo kaip staigios idėjos ar mintys (intuicija), sapnuose ar prisiminimuose, kuri prapuola taip pat staigiai, kaip ir atsirado. Dar viena problema, kad kartais tos staigios mintys, ta išmintis yra nustūmiama, nuverčiama mūsų pačių proto, kuris yra skeptiškas intuicijai, intuityviai išminčiai arba bijo ją išgirsti, išgirsti tiesą.  

Mums reikalinga technika, įrankis, kad įtvirtinti tas staigiai atsiranančias idėjas, mintis, apsaugoti jas, kai jos iškyla, kažkuriuo būdu jas "sugauti". Sielos koliažas - yra kelias įtvirtinti savo intuiciją, vidinę išmintį.  

Sielos koliažas (SoulCollage®) - kūrybinis būdas, padedantis rasti atsakymus į įvairius savo gyvenimo klausimus.

Sielos koliažas - tai smagus, lengvas, kūrybiškas būdas susisiekti su savo vidine išmintimi bei gauti atsakymus į savo klausimus. Vieniems žmonėms – tai būdas savyje pažadinti kūrybiškumą, kitiems – gilus savęs pažinimas, tretiems – terapinis, saugus būdas įveikti liūdesį, ligą, baimes, priklausomybes. 

Kvietimas į renkamą savęs pažinimo grupę Kaune 2017.09.21

Renginys moterims, padedantis atrasti savo talentus, Billesholm, Švedija, 2015.11.14

SoulCollage® metodo pristatymas